Jak prožít jedinečnou atmosféru vašeho svatebního dne?

Toužíte po tom, aby na vaší svatbě panovala jedinečná a nezaměnitelná atmosféra? Poradíme vám, jak toho můžete snadno docílit. Chce to jen se trochu uvolnit a plánovat vše s vidinou příjemně a klidně stráveného dne. Nesnažte se zalíbit a vytvořte si vlastní pohodu.

Popusťte uzdu fantazii

Prstýnky

Prstýnky

Než radostně všem oznámíte, že se budete brát, udělejte si se svým miláček hezký večer.

Proberte, jak si váš den D představujete. Nechte myšlenky volně plynout a vše si řekněte.

Nemusíte dělat žádné konečné rozhodnutí, jde jen o tom, vyslovit vaše niterné sny a přání. Představujte si sami sebe v centru svatební fotografie.

Co je za Vámi? Krásná zahrada? Prostor, který znáte? Pláž? Voda? Nebojte se na začátku snít. S vizí se vám bude lépe pracovat a s odstupem se vše usadí do konečné podoby.

Zapomeňte na to, co se „má“ a „musí“

Svatební stůl

Svatební stůl

Počítejte s tím, že jakmile tu novinu oznámíte svým kamarádům a rodině, každý vám začne radit a doporučovat.

Berte to s nadhledem, vše si vyslechněte, ale pokud vás to nezaujme, vypusťte to rychle z hlavy.

Nezabývejte se ničím, co není vaše! Chcete se vdávat při letu balónem? Udělejte to! Chcete na hostinu zajistit pronájem restaurace, kde jste měli první rande? Do toho! Nebo naopak toužíte po naprosté klasice? Cokoli! Jen když se v tom budete cítit sami sebou.

Příjemný den s blízkými a milovanými

Rozhodně si na sebe nešijte bič a neplánujte si na svůj den D žádnou velkou zodpovědnost a povinnosti. Vše co můžete, předejte někomu, kde se toho rád ujme.

Snažte se naplánovat vše tak, abyste vy i svatebčané cítili v každé chvíli příjemnou pohodu. Zajistěte si kameramana, který samostatně a nestrojeně vytvoří svatební video. Tam si zpětně budete moci ověřit, že s klidem a pohodou v srdci jde všechno lépe.

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera