Trápí vás povislá kůže na břiše?

Když člověk zhubne, cítí se dobře. Dokonalá postava ale není jen o ztrátě pár kilogramů. Kromě toho je nutné vypnout kůži. V některých případech to nejde přirozenou cestou a je nutné přikročit k chirurgickému zákroku. Současná moderní medicína nabízí nové a šetrné metody, jak dosáhnout krásného těla podle vašich preferencí, bez nežádoucích účinků. Spolehněte se na profesionály v oboru estetické chirurgie a budete spokojení.

Vše má svůj důvod

Břicho

Břicho

Abdominoplastika neboli plastická operace břicha není jen o kosmetické úpravě těla.

Kromě odstranění přebytečné povolené kůže a kožních převisů.

Zpevňuje pokožku břicha a opravuje nepříznivé změny kontury břišní oblasti, zejména rozestoupené a povolené břišní svaly.

Plastika ovšem není jen o fyzickém zákroku. Jde především o psychiku pacienta. Pokud je člověk spokojený po všech stránkách, přispívá to celkovému psychickému zdraví.

Přirozené sebevědomí je zárukou úspěchu. A plastika může být v některých případech velmi nápomocná.

Není plastika jako plastika

Není vždy nutné sáhnout po drastických metodách. V případě estetické chirurgie máte na výběr z několika možností zákroků.

Např. miniabdominoplastika je méně invazivní chirurgická korekce oblasti podbřišku nebo nadbřišku. Tato metoda je vhodná pro pacienty, kteří výrazně zhubnou a mají přebytečnou kůži v oblasti břicha.

Mohou si jí vybrat i pacientky po opakovaných porodech, které mají povolenou stěnu břišní. V takových případech se většinou nedá spolehnout na přírodu, ale je nutný chirurgický zákrok.

Spolehněte se na dokonalý výsledek

I menší či poloviční plastika břicha může mít dokonalý účinek nejen pro vaše břicho, ale i sebevědomí. Účinky této metody mohou trvat dlouhodobě nebo i trvale.

Záleží ovšem na životním stylu samotného pacienta. Co však tato metoda ovlivnit nedokáže, jsou projevy stárnutí nebo výrazné výkyvy hmotnosti. Tento zákrok také plánování těhotenství.

Než se však k chirurgickému zákroku rozhodnete, nechte si poradit od profesionálů. Promluvte si s lékařem o všech možnostech, kterých můžete využít a rozhodněte se pro tu správnou.

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera