Bezpečnostní schránka vám dopřeje klid

Před každou cestou, ať už delší nebo kratší, nastane chvíle, kdy si řeknete, jestli jste zamkli a vše zkontrolovali. Opatrnosti není nikdy dost, zvlášť pokud jedete na delší dovolenou a nemáte svůj byt pod kontrolou. Nezáleží na tom, jestli máte doma vzácné šperky nebo důležité dokumenty – v obou případech o ně nechcete přijít. Ideálním řešením je mít pronajatou bezpečnostní schránku, do které uložíte vše důležité a máte vyhráno. Nemusíte řešit, do které skříně nebo šuplíku jste uložili smlouvu.

Dobrá reputace a léta praxe

9f4d2c485f

Dříve byly bezpečnostní schránky záležitostí bank. Dnes se už ale situace výrazně změnila a na trhu figurují i soukromé firmy. Jednou z nich je společnost 24SAFE, která na poli zabezpečení a úložných schránek funguje už řadu let.

Spojila se se švédskou firmou Gunebo, která vyvinula a stále modernizuje plně automatizovaný systém bezpečnostních schránek, který je známý nejen u nás, ale i v zahraničí. V podstatě jde o světovou jedničku. Nebankovní bezpečnostní schránka je proto sázka na jistotu.

Jak funguje pronájem?

Společnost 24SAFE sídlí v centru města, kam se hravě dostanete hromadnou, ale i autem. Místo k parkování bez problémů najdete. Klientské centrum je první zastávka, kam se vydáte.

Pronájem bezpečnostních schránek funguje velmi jednoduše. Vyberete si dostačující velikost schránky a podepíšete smlouvu o pronájmu. Poté dostanete svůj jedinečný kód.

Ke svým cennostem se pak dostanete ve výdejním terminálu, který je maximálně zabezpečen a navíc poskytuje stoprocentní soukromí. Nejsou tam ani kamery. Pokud chcete mít větší jistotu, můžete si svou schránku navíc ještě pojistit. Myslí tam na vše.

Schránky mají nesporné výhody

Nemusíte se bát, že se ke svým věcem nedostanete. Máte k nim přístup prakticky 24 hodin 7 dní v týdnu. Není to omezeno pracovní dobou ani svátky.

Bezpečnostní schránka je dostatečně velká jak na jednotlivé dokumenty a menší předměty, tak na velké datové disky apod. Můžete nastavit přístup i další osobě, nebo nastavit přístup na otisk prstu.

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera