Obývací stěny jsou opět v módě!

Mohlo by se zdát, že jsou obývací stěny přežitkem z dob minulých. Opak je pravdou. Moderní podoby obývacích stěn jsou velmi populární a vyhledávané. A to nejen kvůli úložnému prostoru, ale i designu. Různé kombinace materiálů i barev jsou totiž nadčasové. V současné době letí především střízlivý přírodní styl, který se dá perfektně kombinovat s doplňky. Záleží ale na interiéru, kam ji umístíte a kterou zvolíte. Ne každá totiž pasuje do všech obývacích pokojů.

Malý vs. velký interiér

Dispozice v bytě

Dispozice v bytě

Byty k pronájmu jsou k dispozici v různých výměrách. A především jednotlivé pokoje jsou různě velké.

V malých interiérech je proto vhodné volit střízlivější a méně robustní varianty.

Aby plnila svou funkci a zároveň působila svěže a lehce. U malých prostor není vhodné příliš mnoho nábytku. Působí pak stísněně.

To samé platí pro barevné kombinace. Světlejší dřevo v kombinaci se sklem prostor prosvětlí a opticky zvětší. Naopak tmavé dřevo např. v kombinaci s kovem nepůsobí vůbec hezky.

Ve velkém interiéru se vyřádíte

Pokud je vám váš současný byt malý, můžete se zkusit poohlédnout po větším. Velmi oblíbený je pronájem domů Praha. Vyzkoušíte si bydlení ve vlastním „na nečisto“ a přitom se můžete vyřádit v prostorách domu.

Na trhu najdete spoustu pěkných obytných stěn, které vytvoří středobod vašeho obýváku. Mnohdy je lze i kombinovat.

Záleží na vašich možnostech a také představivosti. Poslední roky je stále populární jednoduchý severský styl, který lze kombinovat.

Načerpejte inspiraci

Rádi byste se pustili do většího projektu, ale nevíte, kde začít? Prvním krokem je načerpání inspirace a také přehled toho, kde co mají k dispozici.

Ačkoliv byste to nečekali, velmi dobrým zdrojem inspirace je online realitní rádce. Primárně slouží jako poradna ohledně nemovitostí a všeho, co s tím souvisí.

Najdete tam ale spoustu designových tipů a inspirací ohledně interiérů. Pomoct mohou i různé časopisy nebo návštěva obchodních domů s nábytkem.

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera