Ať vám zloději neukradnou šperky po babičce!

Máte pocit, že pro své bezpečí sice děláte hodně, ale pořád to není dost? Každá dovolená je tak trochu stres, co kdyby… Přestaňte se bát a pořiďte si bezpečnostní schránku. Díky ní budete klidní, vaše cennosti budou v bezpečí a každá dovolená nebo pracovní cesta bude o kousek lepší. Pronajmout si schránku není vůbec těžké ani mimo vaše finanční možnosti. Do schránky navíc můžete uložit víc než jen šperky. Vše důležité se vám tam určitě vejde.

Jak si pronajmout bezpečnostní schránku?

c7f77fae6e

Pronájem bezpečnostních schránek býval dříve záležitostí bank. Dnes už ho ale nabízí i soukromé společnosti, kde je získání schránky opravdu jednoduché.

Stačí dojít do klientského centra společnosti, kde si vyberete správnou velikost schránky a domluvíte si měsíční výši pronájmu. Pronájem odpovídá velikosti schránky.

K dispozici jsou velikosti S až XXL. Můžete vyzkoušet i pronájem na zkoušku. Pokud vám bude celý systém vyhovovat, podepíšete smlouvu. Pokud ne, nevadí. Budete mít alespoň další novou zkušenost.

K čemu je dobrá bezpečnostní schránka?

Možná stále váháte, protože nevíte, k čemu vám taková schránka bude dobrá. Schránku můžete využít jak pro soukromé účely, tak pro pracovní. Doma možná máte vyčleněný šuplík nebo skříňku, kam si ukládáte fotografie, šperky a další předměty. Ale není to moc velká záruka toho, že se vašim věcem nic nestane.

Bezpečnostní schránka je lepší řešení. To samé platí např. pro dokumenty. A ty se mohou snadno založit mezi jiné věci. V práci to platí také. Máte možná spoustu dokumentů, které nepotřebujete k běžné práci, nebo datové disky, které zabírají příliš mnoho místa. I ty se vám vejdou do schránky.

Služba s výhodami

K věcem ve schránce se dostanete kdykoliv, protože výdejní terminál je vám k dispozici 24 hodin denně nehledě na svátky nebo neděli. Můžete si zvolit další služby.

Např. otisk prstu pro jednoznačnou identifikaci nebo naopak disponenturu, aby k vašim věcem měl přístup někdo další. Nebankovní bezpečnostní schránka je správnou volbou.

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera