Komplexy kvůli malým ňadrům můžete hodit za hlavu

Na plastiku prsou se stále často dívá tak trochu mezi prsty. Dnešní estetická chirurgie už ale dávno nepracuje se zastaralými bolestivými metodami, které vám nemusí zaručit dokonalý výsledek. Pokud máte pocit, že by vaše ňadra zasloužila větší velikost, domluvte si konzultaci s odborníky, kteří vás teoreticky provedou celým zákrokem a pomohou s výběrem správných implantátů. Buďte krásná a přirozená. Není to tak těžké, jak se zdá.

Předsudky hoďte za hlavu

Modelace prsou

Modelace prsou

Pokud nejste spokojená s vašimi ňadry nebo už ztrácí svou pevnost, zkuste zvážit plastickou operaci.

V dnešní době to není žádná ostuda ani další předsudky, které jsou s tímto typem zákroků spojeny. Plastika prsou je dnes běžná operace, která ale může dokázat zázraky. Musí být ale provedena správně.

Nemusíte trpět dlouhou bolestivou rekonvalescencí a nemusíte mít v těle umělé implantáty. Dnes máte opravdu na výběr. Harmonie a sebevědomí – to byste měla chtít.

Vlastní tuk můžete vhodně využít

Zvětšení prsou vlastním tukem je nová moderní metoda plastické chirurgie, kdy se využívá vlastní tuk pacientky. Tím se odbourávají případné alergické reakce a je to jen minimální zátěž pro organismus.

Navíc má dvojí účinek. Tuk se vezme z partií, kde přebývá a dá se tam, kde je ho třeba. Tato metoda je navíc velmi jednoduchá a šetrná. Tuk se do prsou zavádí malými vpichy, po kterých nezůstávají jizvy a není nutná dlouhá rekonvalescence.

Sebevědomí je důležité

Nemusí jít pouze o přímou plastiku prsou. V některých případech stačí dodat ňadrům lepší tvar. Ať už jde například o různé defekty po operacích nebo důsledky kojení. Díky plnějšímu tvaru budete opět sebevědomá a energická žena.

Zpevnění prsou neřeší pouze velikost, ale také celkový vzhled prsou. Zpevňuje povislá ňadra i kvalitu kůži. Než se rozhodnete k zákroku, promluvte si s odborníky a nechte si vše důkladně vysvětlit. Doporučí vám správnou metodu a vy se poté rozhodnete, k čemu svolíte.

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera