Která velikost bezpečnostní schránky je ta pravá?

Máte pocit, že jsou vaše cennosti doma tak trochu v nebezpečí? Bylo by lehčí odjíždět na dovolenou nebo pracovní cesty, aniž byste museli přemýšlet, jestli bude vše v pořádku, až se vrátíte. Nemusí jít pouze o krádež, domácnost může poskytnout nejedna katastrofa nebo se prostě něco někam uloží a časem zapomenete, kam jste věci uložili. Bezpečnostní schránka je lepší řešení. Nemusíte se bát, že není dostatečně velká. Věřte, že se vám do ní vejde vše důležité, co potřebujete.

Kde sehnat bezpečnostní schránku?

šperky

Bezpečnostní schránka byla dříve většinou v rukách banky, protože jako jediná měla takové dispozice. Dnes je ale situace jiná. Schránky nabízí i soukromé společnosti jako 24SAFE, která funguje v oboru již dlouhá léta.

Navíc se spojili se švédskou firmou Gunebo, která je specialistou v automatizovaném systému bezpečnostních schránek. Společně nabízejí služby, které jinde nenajdete.

Sídlí v centru města, kam se lehce dostanete jak hromadnou dopravou, tak vlastním autem. A zařízení schránky je velmi jednoduchá záležitost, která vám zabere jen pár minut.

Jak funguje pronájem schránek?

V klientském centru společnosti 24SAFE si domluvíte všechny podrobnosti. Vyberete si velikost schránky, sepíšete smlouvu o pronájmu a je to. Poté jdete do výdejního terminálu, kde si přes vámi vybraný pin vyzvednete schránku a uložíte do ní své věci.

K nim se pak můžete kdykoliv vrátit nehledě na svátky, víkend nebo noční dobu. Pronájem bezpečnostních schránek je opravdu jednoduchý – málo papírování, velká služba. V klientském centru nestrávíte více než pár minut.

Jakou vybrat velikost?

Cenností může být v podstatě cokoliv, co je pro vás důležité – šperky, fotografie, památeční předměty, dokumenty apod. Schránky jsou k dispozici v několika velikostech. Od S, kam se vejdou jednotlivé dokumenty, šperky a menší předměty po XXL, kam uložíte i velké datové disky.

Nebankovní bezpečnostní schránka je velmi užitečná i pro firemní záležitosti. Jsou dokumenty, které jsou důležité, ale nepotřebujete je k běžné činnosti.

 

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera