Dopřejte si vánoční hody bez obavy o dobrou linii

Pracujete na své postavě a bojíte se vánočních svátků, protože budou plné stoly jídla a cukroví a nechcete se držet úplně zkrátka? Vše je o vůli, ale i tak máte na vybranou. Buď si budete vyčítat každé sousto, což je velice špatná cesta. Nebo si svátky užijete bez omezení, protože zůstanete hubení a postavu to vůbec neovlivní? Jak je to možné? Díky zákrokům estetické medicíny totiž vůbec nemusíte řešit, zda si dát něco nezdravého a hned stoupat na váhu. 

liposukce

Břicho jako pekáč buchet nemusí být sen?

Můžete si ho splnit velmi jednoduše. Břicho je jednou z partií, kde se tuk ukládá velmi často. A shodit nabraná kila a tuk z něj je velmi těžké a zdlouhavé. Nechcete-li čekat ani držet nesmyslné diety, pak vám nezbyde nic jiného než hledat jiné řešení.

Může jím být liposukce. Je to nejběžnější zákrok, kterým se dá zbavit tuku z oblasti břicha, stehen, boků, zad nebo dokonce paží. Liposukce břicha se dá řešit invazivně i neinvazivně. Nejlepší variantu pro vás vybere odborník na konzultaci.

Jaké jsou možnosti?

Nejnovější metodou, jak zformovat tělo, je laserová liposukce. Jde o bezbolestný a velmi účinný zákrok, kterým lze odstranit přebytečný tuk ze všech problematických oblastí. Základním principem je přeměna energie laserového paprsku na energii tepelnou, která rozpouští tukové buňky. Ty totiž nemají schopnost reprodukce, takže ve chvíli, kdy jsou odsáty kanylou z těla pryč, už se neobnoví. Laserová liposukce břicha má proto trvalé účinky.

Klasická liposukce byla v posledních letech nahrazena jinou. Jmenuje se tumescentní liposukce stehen.  Používá se i na světových pracovištích. Principem je vibrace. Na tělo se zakreslí oblast, odkud se bude odsávat tuk, napustí se fyziologickým roztokem, který snižuje krvácivost a způsobuje lokální znecitlivění. Poté se pomocí kanyl odsaje tuk. Po zákroku pacient nosí 12 – 14 dnů speciální elastické prádlo.

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera