Interiér za vstupními dveřmi patří k nejdůležitějším

Přemýšlíte o tom, jak zkrášlit své bydlení? Možná už jste vymysleli, jaké designové prvky dáte do obývacího pokoje, či jak logičtěji uspořádat kuchyň. Mysleli jste už ale na předsíň? Tato místnost bývá velmi často opomíjena, protože slouží jen jako odkladiště kabátů, tašek a bot, ale také je to první místnost, kterou vidí vaši hosté, když k vám přijdou na návštěvu. Proto si také zaslouží vaši pozornost, protože první dojem bývá často nejdůležitější. A věřte, že i tato malá místnost může vypadat skvěle.

Jak naložit s malým prostorem?

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Reality Praha jsou různě veliké a to jak do dispozice, tak výměry. Předsíň bývá prostor hned za dveřmi a není zrovna velký.

V zimě se tam musí vejít zimní oblečení a obuv, takže vznikají nevzhledné hromady, ve kterých sami nemůžete nic najít.

Dobrým řešením bývají vestavěné skříně. Nemusí být ani nijak hluboké. Hlavní je dostatek polic, na které můžete vyskládat své věci. Navíc můžete využít různě barevné úložné prostory a krabice.

Budete hned vědět, kde hledat konkrétní věc. Stejně dobrým řešením je menší šatna hned vedle dveří. Nemusí být větší než spíž. Stačí tyčové věšáky, pár polic a máte vyhráno.

I předsíň si zaslouží design?

I úložné prostory si zaslouží péči. Čím lépe je vymyslíte, tím lépe to bude vypadat a stejně tak se to bude i dobře využívat. Zrcadlo rozšíří prostor a můžete zkontrolovat svůj outfit předtím, než dům opustíte.

Záleží na stylu zbytku vašeho bydlení. Použijte světlejší výmalbu, pokud nemáte v předsíni přímé světlo. Byty Praha jsou velmi různorodé, ty luxusnější mívají v podstatě přijímací halu, kam se vejde i stolek a malá křesílka. Ale většinou jde především o to někam uklidit zrovna nepotřebné části oblečení.

První dojem je důležitý

Platí to u spousty věcí a stejně tak u nemovitostí. První dojem je prostě důležitý. A většinou jde o doplňky, které z prosté místnosti vytvoří útulný domov. Pronájem bytů Praha nemusí být jen k přežívání.

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera